Amazing Spider-Man 2nd Screen

Amazing Spider-Man 2nd ScreenLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu30 Mb
ÜreticiSony Pictures Home Entertainment
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Hemen indir (30 Mb)
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Örümcek Adam Canlı Duvar Kağıdı

Film ve oyunlarından tanıdığımız bir kahraman olan Spider Man yani Örümcek adam severler için özel olarak tasarlanmış bir harika canlı wallpaper. Bu Android oyun içerisinde bulunan duvar kâğıtları gerçekten de filmde bulunan heyecanlı sahneleri sizlere yeniden anımsatıyor. Bu uygulamayı indirdikten sonra telefonunuz ya da tabletinizin ekranına canlı bir örümcek adam duvar kâğıdı koyabileceğiniz gibi telefonun simgeleri de şekil değiştiriyor ve spider man tarzına uygun bir temaya dönüşüyor. Bu da çok şık bir görünüm ortaya çıkarıyor herkesin beğenebileceği koyu tonlarda yapılmış simgeler ve harika bir duvar kâğıdı.

Bu Android oyun indir ve başlıca değişiklikler telefonun arama kısmındaki numara tuşlarında görülüyor. Kırmızı ve siyah tonların karıştırılarak spider man’in kendisine özel olan dokusu uygulanmış ve arkadaşlarınız gerçekten dikkatini çekecek olan yepyeni ve ilgi çekici bir tasarım. Ayrıca çeşitli küçük yapışkanlar, ekranın her bir köşesine yapıştırabiliyorsunuz ve de en büyük özelliği ise wallpaper çeşitlerinin fazla olması. Burada dilediğiniz gibi seçebileceğiniz birbirinden canlı ve animasyonlu duvar kâğıtları ile telefonunuza yepyeni bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu apk oyun indir ve hemen kullanmaya başla! Flashkart özelliği ve birileri sizi aradığında, mesaj bıraktığında, tuşlara her bastığınızda özel sesler olacak. Bu sesleri dilediğiniz gibi seçebilir ve örümcek adam temasının sizlere sunduğu diğer pek çok çeşitli ses efektlerini tüm uygulama ve telefon seslerine uyarlayabilirsiniz.

33 kez indirildi