Android Navigasyon İndir (Sygic)

Android Navigasyon İndir (Sygic)LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55 Mb
ÜreticiSygic.
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Hemen indir (55 Mb)
99 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Türkiye yolları ile uyumlu olan Android cihazlar için yapılmış en popüler ve tercih edilen çok kullanışlı bir navigasyon uygulamasıdır Sygic. Android akıllı cihazların kullanımının artması ile program yapımcıları androidler için bir çok program üreterek navigasyon(GPS) cihazlarınına olan ihtiyacı azaltmış oldu. Üretilen bu uygulamalar içindeki Türkiye ile uyumlu olarak çalışan en iyi android navigasyon (GPS) uygulaması Sygic GPS Navigation & Offline Maps programıdır. Şehirlerin 3 boyutlu görüntüleri eşliğinde, artık aradığınız adresleri kolayca bulabileceksiniz.

Not: Türkiye için hazırlanmış harita ve ses dosyasını indirmek için :

Öncelikle Wifi (kablosuz) bağlantısı kullanmanızı tavsiye ederiz. İndireceğiniz dosya boyutu Sygic uygulaması için 45 Mb Türkiye haritası ve ses dosyası için 150 Mb. civarıdır. Toplam’da yaklaşık 200 Mb olduğu için telefon operatörünüzün kotasından yemesin. Ayrıca şunu da belirtmek isterim. İlk kurulumda uygulama İngilizce olup Türkiye haritası ve ses dosyasını yükledikten sonra kullanma dili Türkçe olmaktadır. Şimdi gelelim konu anlatımımız Sygic uygulamasını yükledikten sonra ki adımlara, karşınıza gelen menüdeki ayarlar kısmından Europe tıkladığınızda alfabetik sıralamaya göre Turkey yazan yeri bulun. Zaten Türk Bayrağı’da olduğundan kolay bulacaksınız. Sağ tarafta yazan Available yazan yeri tıkladığınızda Download yazısını göreceksiniz. Daha sonrasında ise sağ alt köşesinde bulunan Proceed tıkladığınızda hem ses dosyasını hemde Türkiye haritasını yüklemeye başlayacaktır. Dosyalar yüklendiği zaman otomatik olarak dil Türkçe’ye dönecektir.

— Sygic GPS Navigation & Offline MapsYukarıda anlattığım şekilde yüklediğiniz de orjinal olarak Türkçe (Zeliha) isimli bir bayana ait olan dosya yüklenmektedir. İsterseniz bunun haricinde 3 adet daha Türkçe ses dosyası mevcuttur. Bunların isimleri ve boyutları Türkçe (Kerem) 31.4 Mb, Türkçe (Selin) 45 Mb, Türkçe (Zeynep) 31.2 Mb’tır.

 

99 kez indirildi