Yeni MHRS Mobil (Android Randevu Sistemi)

Yeni MHRS Mobil (Android Randevu Sistemi)LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9 Mb
ÜreticiT.C. Sağlık Bakanlığı
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (9 Mb)
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yeni MHRS Mobil (Android Randevu Sistemi)

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” mobil uygulaması, Android telefonunuz ve tabletiniz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı “MHRS Mobil” dir.

MHRS Mobil ile tüm Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’na bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için vatandaşların, istedikleri hekimden ve belirledikleri uygun olan tarihe randevu almaları sağlanır.

Bundan böyle hastanelerde uzun sıralar beklemenize gerek yok. Yeni MHRS Mobil uygulaması yardımı ile kolay ve hızlıca muayene randevusu alabilir ve aldığınız randevuları buradan takip edebilirsiniz. Randevu gününü, saatini ve hekiminizin o gün hastanede görev yapıp yapmadığını öğrenebilir, gidemeyeceğiniz randevularınızı buradan iptal edebilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne ulaşmak için ayrıca internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr adresini kullanabilir ya da ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak kendinize ve yakınlarınıza randevu alabilirsiniz.

26 kez indirildi