Telefona Şirinler Oyunu İndir

Telefona Şirinler Oyunu İndirLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu45 Mb
ÜreticiPopReach Incorporated
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Hemen indir (45 Mb)
82 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlar için yapılmış unutulmayan minik dostlarımızı hepimizin bildiği şirinler çizgi filminin Android için çıkardığı oyundur. Şirinler için köy inşa ediyorsunuz. Tabi meşhur gargamel olmadan olmaz. Oyun ücretsiz olup oyun içinde bazı materyalleri isterseniz para ile alabiliyorsunuz. Oyun da Gargamel’den kaçan Şirinler yeni bir köy inşa etmek istemektedirler. Şirin Baba‘nın rehberliği ile yer bulup güzel evler inşa etmek için onlara yardımcı olabilirsiniz.

Orijinal karikatür ve çizgi sanatı kullanılarak yapılmış oyunda gerçeğine bağlı kalınmıştır. Oyuncular Android Smurfs Village oyununa ilk etapta tek bir mantar ev ve sürülmüş arsa ile oyun başlarlar . Daha sonrası ise sizin hayal gücünüze kalmış. Tabi, hızlı ilerlemek istiyorsanız, değişik ebat ve renkteki bitkileri, akan nehirler, köprüleri, yolları ve daha fazlası ile özel evler yaparak oyunda ilerleyebilirsiniz.

————————

Smurfs Village Android Oyun Özellikler :
– Sıfırdan yeni bina ve araziler kurabilmek
– Şirin Baba , Şirine , Tembel Şirin , Bebek Şirin , Handy Şirin ve Jokey Şirin dahil olmak üzere bütün Şirinler ile oynayabilme imkanı
– Çevrimiçi alımlar ile oyunda ilerlemenizi hızlandırabilme (Satın almadan da devam edebirisiniz)
– Facebook üzerinden Arkadaşlarınızla iletişim kurabilir ve arkadaşlarınızın köylerine hediye gönderebilirsiniz.
– Android Şirinler oyununu çevrimdışı (internetsiz) oynabilme imkanı.

NOT: İndireceğiniz dosya kurulum dosyasıdır. Kurulum olduktan sonra oyun 350 Mb civarı güncelleme yapacaktır. Güncelleme yaparken wifi bağlantı kullanmanız tavsiye ederiz.

82 kez indirildi