Kara Kalem Programı Sketch Guru İndir

Kara Kalem Programı Sketch Guru İndirLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6 Mb
ÜreticiDoodle Joy Studio
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Hemen indir (6 Mb)
130 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cep telefonları için kara kalem programı olan Sketch Guru uygulaması gayet başarılı ve profesyonel olarak hazırlanmıştır. Bu müthiş uygulamanın apk dosyasını indirip cep telefonunuza kurduğunuz zaman cihazınız ile çektiğiniz resimleri veya cihazınıza yüklediğiniz resimlere kara kalem, guaj, sulu boya, renkli kalem ve hazır baskı gibi değişik onüç adet harika filtre bulunan resimleri düzenlemek için kullanılan Android uygulamasıdır.

Aşağıdaki resimlerde bu uygulama ile yaptığım bazı örnekleri bulabilirsiniz. Resimlerinize sanki çizim yapılmış etkisi yaratan bu harika uygulama da altı adet resimlerinizin boyutunu değiştirebileceğiniz seçenek sunmaktadır.
Android Sketch Guru uygulaması ile resimlerinize apayrı bir hava katarak mükemmel derecede güzel hazırlanmış profesyonel bir uygulamadır.

Mobil cihazlar için Android olarak hazırlanmış bu muhteşem uygulamadaki şu an için 13 adet olan efektleri kullanarak çok güzel, çok komik veya romantik yapacağınız resimleri Twitter, Facebook ve Flickr gibi sosyal ağlarda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

130 kez indirildi