Summoners War: Hava Arenası APK

Summoners War: Hava Arenası APKLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu28 Mb
ÜreticiCom2uS
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Hemen indir (28 Mb)
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Summoners War: Hava Arenası APK

Değişik karakterlerin kıyasıya savaştığı Summoners War, dörtlü ve beşli summon takımı oluşturularak oynanan bir oyun. Bu takımı oluşturmak pek kolay değil. Rüzgar, ışık, ateş, karanlık ve su elementlerine sahip oyuncularla savaşıyorsunuz. Bütün bu elementleri kullanarak rakibi dağıtmaya çalışıyorsunuz. Takım ruhunu geliştiren ve etkileyici görselleriyle, oldukça kaliteli olan bu oyun, size hoş bir vakit geçirecektir. Teknik özellikleriyle oldukça etkileyici olan Summoners War, strateji oyunları kategorisinde oldukça iyi özelliklere sahip bir oyun.

Farklı Özelliklere Sahip Savaşçılar

Her savaşçının farklı özellikleri vardır. Siz etkili bir takım kuruyorsunuz ve bu farklı özelliklere sahip savaşçılarla ilerliyorsunuz. Apk oyun indir kategorisinde ücretsiz olan bu oyunla, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Teknik özellikleriyle, etkili grafik tasarımlarıyla ve motivasyonu güçlendiren ses efektleriyle, istediğiniz özelliklere sahip bir oyundur. Fantastik karakterlere sahip olan Summoners War, alışkanlık yapan bir oyundur. Taktik, pratik çözüm ve etkileyici özellikler, oyuncunun yeteneği ile birleşiyor.

Renk Seçenekleri İyi

İki renk seçeneği, oyunun kalitesini etkileyen bir durumdur. Android oyun kategorisindeki bu çalışmada, kahramanlar için tercih edilen renkler, zemin renkleriyle uyumludur. Hareketler, kahramanların özel güçleri ve fonksiyonel özellikler, oldukça başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Başarılı bir oyun ile gününüzü gün etmek istiyorsanız ve canınız çok sıkıldıysa, bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz. Takım ruhunu canlandıran ve takım anlayışını benimseten bu çalışma, planlama ve beceri tekniklerini de geliştirmektedir.

20 kez indirildi