Pixlr Express Android Resim Programı

Pixlr Express Android Resim ProgramıLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu38 Mb
ÜreticiInmagine Lab
İşletim SistemiAndroid - 6.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (38 Mb)
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Öncelikle makalenin ekindeki resimlerin çok olma sebebi bu harika resim programının cep telefonunuzda neler yapabildiğini göstermek adına kendim örnekler ile göstermek için sayıyı fazla tuttum. Pixlr Express Android Resim Programı uygulaması ile resimlerinizi kırpma, yeniden boyutlandırma, efekt, çerçeve, resim içine resim ekleme, yazı yazma, parmağınız ile şekil çizme, düzenleme ve daha birçok özelliği ile ister güzelleştirin, isterseniz komik hale getirebileceğiniz harika bir apk dosyasıdır.

Benim de çok severek kullandığım ve uğraştığım resimlerde karşıma çıkan sonuçlarda şaşırdığım muhteşem bir Android resim düzenleme programıdır. Şaşırmamın sebebi cep telefonunuza indirip kurduğunuz ufacık bir apk dosyasının bu kadar büyük işler becermesi gerçekten harika bir olay.

Uygulama içinde birçok seçenek barındırmaktadır. Açtığınız bir menüde üzerinde küçük ok işareti olanlar telefonunuza yüklü değildir. Onları yüklemek için internet bağlantısı gerekmektedir. Ama yüklemeyi de hemen yaptığından sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Pixlr Express, siz Android severlerin vazgeçilmezi olacaktır.

Pixlr Express fotoğraf düzenleme uygulaması içinde olmayan yok diyebiliriz. Bu sayede fotoğraflarınızı adeta birer sanat eserine dönüştürebiliyorsunuz ve bunları sosyal ağlarda hemen paylaşabilme imkanınızda mevcuttur. Alt taraftaki resimlerde verilen örneklerin hepsi cep telefonumdan ve sizler için yapılmış küçük çalışmalardır.

Bana sorarsanız her Android yüklü cihazda olması gereken muhteşem bir uygulama derim. Aşağıdaki bütün resimler Pixlr Express programı ile yapılmıştır. Bu yaptıklarım sadece ufak çalışmalar biraz zaman ayırıp ortaya harika sonuçlar çıkabilirsiniz.

Pixlr Express Android Özellikleri:

– Muhteşem efektler
– Fotoğrafları düzenleme ve onarma
– Resimlerdeki kırmızı göz giderme ve dişleri beyazlatma
– Harika çerçeve galerisi
– Yaptığınız fotoğrafları sosyal ağlarda paylaşabilme
– Fotoğrafları kırpma, döndürme, kontrast ayarlama, renk değiştirme, boyutunu değiştirme gibi birçok özellik

21 kez indirildi