Orijinal Fenerbahçe Android Uygulaması Mohikan

Orijinal Fenerbahçe Android Uygulaması MohikanLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25 Mb
ÜreticiFenerbahçe Spor Kulübü
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (25 Mb)
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Orijinal Fenerbahçe Android Uygulaması Mohikan

Fenerbahçe SK Mobil Uygulaması ile;

Fenerbahçe hakkındaki haberlere, istatistiklere, özel fotoğraf ve video görüntülerine ulaşabileceksiniz. Profilinizi oluşturabilecek, paylaşımlarınızla takımımıza desteğinizi gösterebileceksiniz. Oyunlar ile eğlenceli bir deneyim yaşarken, yarışmalara katılarak Fenerbahçe’den hediyeler kazanma fırsatı yakalayacaksınız. Ayrıca sosyal medyada takımımız ile ilgili paylaşılan haberlere kolayca ulaşabileceksiniz.

Sen mücadelecisin, sen savaşçısın, sen kararlısın, sen yaratıcısın ve sen fedakarsın. Bitmek bilmeyen tutkunla, yüreğinde sönmeyen ateşinle, ruhuna işlenmiş aşkınla sen Mohikansın. Durmayan, susmayan, sınırlara sığmayan Mohikan yepyeni ara yüzüyle karşında!

Uygulama içerisinde yer alan armaları biriktirerek ne kadar tutkulu bir taraftar olduğunu bize gösterebilirsin. Unutma Mohikan, hiç beklemediğin anlarda armalara yenileri eklenecek ve sana yepyeni deneyimler sunacak. Sporcularımıza ve yöneticilerimize özel sorular sorabilirsin.

Birbirinden eğlenceli anketlerimizi yanıtlayabilir, sporcularımızdan sana özel videolu mesajlar alabilirsin. Uygulamamızın ana sayfasında kulübümüze ait güncel haberleri ve paylaşımları görebilirsin. Mohikan’ın içinde artık Dijital Tribün Kanalı da var. Tüm telefonlar tek yürek Fenerbahçe diyecek. Sen de Mohikan sayesinde cep telefonunun flaşını, ekranını, sesini ve titreşim özelliklerini kullanarak Fenerbahçe’nin dijital tribününe dahil olabilirsin.

Stadyumda ya da evinde, Mohikan uygulaması ile senkronize canlı gösteriler ve tezahüratlar yapabilir; Fenerbahçe’ye desteğini gösterebilirsin.
Her maçımızla ilgili detaylı analizlere kolayca ulaşabilirsin. Maç gününe dair bilgileri, kadroları ve maç başladığı andan itibaren de maçın anlatımını canlı olarak takip edebilirsin. Tabii ki Maçın Mohikanı’nı da sen seçeceksin. Bu seçimin sana çeşitli süprizler kazandırabilir.

Cüzdan bölümünde işyeri ve aidat ödemelerini kolaylıkla halledebilir; Fener Ol diyerek kulübüne destek olabilirsin. Ayrıca hesaplar arası TL gönderimi yapabilir; TL isteyebilir ve TL gönderebilirsin.

Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesi olarak, Fenerium’dan alışveriş yaparak, özel içerikler izleyerek, okutacağın QR kodlarla, Fenerbahçe bilgini ölçen sorulara doğru yanıt vererek, fenerbahce.org üyesi olarak ve daha pek çok yolla Fenerbahçemizle interaktif şekilde iletişimde olarak KNRY puanlar kazanabilir ve kazandığın bu puanlarla Mohikan’ın sunduğu ayrıcalıklar dünyasında kendi yerini belirleyebilirsin.

Sana özel bu ayrıcalıkların, kampanyaların ve fırsatların tamamını görmek için sen de Mohikan’ı indirebilirsin. Sen, ben, o değil; biziz! Bizler gücünü kısılan seslerden, ıslanmış formalardan, tekmeye kafa atanlardan, Fenerbahçe’ye hasta olanlardan alan Mohikanlarız!

37 kez indirildi