Olympus Rising Eski Çağ Android Oyunu

Olympus Rising Eski Çağ Android OyunuLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu30 Mb
ÜreticiFlaregames
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (30 Mb)
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Olympus Rising Eski Çağ Android Oyunu

Aksiyon oyunundan hoşlananlardan mısınız? Olympus Rising Android tarafından sunulan muhteşem bir aksiyon oyunu. Destansı bir savaşa hazırlıklı olun!

Mount Olympus’da nefes kesen ve bağımlılık yaratan bir aksiyonun içinde kendinizi bulacaksınız. Zaferinizi ilan etmek için inanılmaz bir mücadeleye girmeniz gerekiyor. Kahramanlardan ya da canavarlardan kuracağınız güçlü ordunuz ile düşman topraklarına giderek ele geçirebilirsiniz.

Güçlü bir orduya sahip olmanız demek sayısız imparatorlukları fethetmeniz ve gücünüzü daha da büyütmeniz anlamına gelmektedir. Bunun için ordunuzun güçlü olması ve efsanevi kahramanlardan oluşması çok önemli.

Ordunuzu kurduktan sonra öncelikle yavaş yavaş çevrenizi fethetmeye başlayabilirsiniz. Her ele geçirdiğiniz alan sizin biraz daha güçlenmenize ve seviye olarak yükselmenize yardımcı olacaktır. Ordunuza mitolojik yaratıkları çağırmayı da sakın unutmayın. Olympus Rising oyununda amacınız Mount Olmypus’u korumak ve kimselere vermemek olacaktır.

Kendi şehrinizi korumak için yüksek kaleler inşa etmeyi de sakın unutmayın. Çünkü siz nasıl başka şehirlere saldırıyorsanız, başka ordular da sizin şehrinizi gözüne kestirecektir. Bu nedenle önceliğinizin şehrinizi korumaya almak olması önemli.

Kendi şehrinizi tam anlamıyla korumaya aldıktan sonra ordunuzla keşfe çıkabilirsiniz. Kahraman askerlerden oluşan ordunuzla birçok imparatorluğu da ele geçirebilirsiniz. Olympus Rising oyununda 3D olması nedeniyle gerçekçi efektler görürsünüz. Kendisini adeta oyunun içinde hissedeceğiniz bu Android oyununu beğendiyseniz ve aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Olympus Rising oyununu sitemizden Apk olarak indirebilirsiniz.

22 kez indirildi