Harika Android Savaş Oyunu Blitz Brigade – Çevrimiçi FPS

Harika Android Savaş Oyunu Blitz Brigade – Çevrimiçi FPSLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu48 Mb
ÜreticiGameloft SE
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Hemen indir (48 Mb)
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Oyun oynamayı seven ve gününü oyun oynayarak geçiren oyun severler için yeni bir önerimiz var? Blitz Brigade – Çevrimiçi FPS çok oyunculu aksiyon oyunlarından birisi olan Blitz Brigade – Çevrimiçi FPS düşmanlarınızı yenmek adına yoğun bir savaş içerisine gireceksiniz.

Savaşçı kimliğe bürünmüş ve ben merkezimi düşmanlardan arındırırım diyen tüm oyuncuları Blitz Brigade – Çevrimiçi FPS oynamaya davet ediyoruz. Macera ruhu seven kişiler “Android oyun indir” yolları ile oyun oynamaya ve kendi ekibini kurmaya başlayabilir.

Andorit telefonlarınıza rahatlıkla indireceğiniz bu oyun ile maceranın tam eşiğinde kendinizi bulacaksınız. Android oyun içerisinde 100 den fazla silah, savaş alanı, oyun karakterlerinde yer alan öldürme sözleri ve alaylar, kendi ekibinle savaş planını hazırlamanız adına sesli sohbet imkânı sunulmaktadır.

Sizlerde ücretsiz olarak cep telefonuna indir sekmesinden yararlanarak oldukça keyifli olan bu oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Başka oyuncular ile işbirliği yapıp ekip kurarak düşmanlarınızı yenmenin yollarını arayabilirsiniz.

Çok oyuncu ile oynanan Blitz Brigade – Çevrimiçi FPS androit oyunlar için geliştirilmiş aksiyon dolu oyunlar arasındadır. Blitz Brigade – Çevrimiçi FPS keyifli oyunu için apk oyun indir.

13 kez indirildi