Anti-virus Dr.Web Light Android Virüs ProgramıLisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Hemen indir ()
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Anti-virus Dr.Web Light Android Virüs Programı

Android Cep telefonu ve tabletlerinizde virüsler ve diğer zararlı uygulamalardan korunmak için bir antivirüs programı kullanma gerekliliği giderek artıyor ve yazılım üreticileri de bu tehlikeli yazılımlara karşı çeşitli uygulamalar geliştirmeye devam ediyorlar. Bunlardan bir tanesi de Ücretsiz Dr.Web Anti-virus Light uygulamasıdır. Uygulama cihazınızda hızlı ve tam sistem taraması gerçekleştirebilmenin yanında dilediğiniz klasör ve uygulamaların da taranmasını sağlayabiliyor. Gerçek zamanlı sistem taraması sayesinde diğer uygulamalar herhangi bir işlem yapmaya çalıştıklarında bunu analiz eden uygulama aynı zamanda bilinmeye malwarelara karşı da Origins Tracking adı verilen teknoloji sayesinde etkili olabiliyor.

Anti-virus Dr.Web Light Android Virüs Programı

Dr.Web Android Anti-virus Programı

Android Cep telefonu ve tabletlerinizde virüsler ve diğer zararlı uygulamalardan korunmak için bir antivirüs programı kullanma gerekliliği giderek artıyor ve yazılım üreticileri de bu tehlikeli yazılımlara karşı çeşitli uygulamalar geliştirmeye devam ediyorlar. Bunlardan bir tanesi de Ücretsiz Dr.Web Anti-virus Light uygulamasıdır. Uygulama cihazınızda hızlı ve tam sistem taraması gerçekleştirebilmenin yanında dilediğiniz klasör ve uygulamaların da taranmasını sağlayabiliyor. Gerçek zamanlı sistem taraması sayesinde diğer uygulamalar herhangi bir işlem yapmaya çalıştıklarında bunu analiz eden uygulama aynı zamanda bilinmeye malwarelara karşı da Origins Tracking adı verilen teknoloji sayesinde etkili olabiliyor. Tespit edilen zararlı yazılımlar direkt olarak silinmiyor ve karantina altına alınıyorlar. Böylece size ait olan dosyaların yanlışlıkla silinmesi imkansız hale geliyor ve karantina altına alınan dosyalar sizin isteğiniz üzerine geri getirilebiliyorlar. Android performansınız üzerinde minimum etkisi olan uygulama bataryanızı da oldukça verimli kullanıyor. Düzenli olarak güncellenen program böylece en son virüslere karşı da etkili bir koruma sağlayabiliyor.

1992 yılında antivirüs piyasasına giren Rus antivirüs lideri Dr.Web ile birlikte mobil cihazınızı virüs ve spamlardan muhafaza edin. Program, sisteminizin hızını etkilememekle kalmaz; oldukça önemlisi batarya ömrünü de azaltmaz.

Android Dr.Web Antivirus, daha önceki virüs tehditlerinin bulunduğu veritabanını kullanarak yeni türevlerinin tespit edilmesinde eşsiz “Android ™ Tracing Origins” algoritmasını kullanır. Böylece virüsün türevlerinin de tespit edilmesini sağlayarak virüs veritabanının boyutunu azaltmaktadır.

38 kez indirildi