DEER HUNTER CLASSIC Android Avcılık ve Atıcılık Oyunu

DEER HUNTER CLASSIC Android Avcılık ve Atıcılık OyunuLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu85 Mb
ÜreticiGlu
İşletim SistemiAndroid - 3.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Hemen indir (85 Mb)
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android dünyasına damgasını vuracak olan bu avcılık oyunu avlanmayı sevenler tarafından çok sevilecektir. Bu ÜCRETSİZ FPS oyununda, en görsel ve çarpıcı avları yaparak çok eğleneceksiniz!
Dünya üzerinde bulunan en egzotik hayvanları avlamaya çalışırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyun da takım olarak oynayabiliyorsunuz. Android Deer Hunter avcılık oyununda verilen görevleri tamamlayarak ilerki bölümlere geçerek silah ve av hayvanlarının eşsiz görselliği ile ava devam ediyorsunuz.

Yüz’den fazla hayvan türü ve birçok silah seçeneği ile farklı ortamlarda av yaparak cep telefonunuz da veya tabletiniz de zevk alarak oynayacağınız harika bir oyundur. Oyundaki yırtıcı hayvanlara dikkat etmenizi tavsiye ederim. Çünkü oyundaki kurt, ayı, çita gibi yırtıcı hayvanlar canınızı bitirebiliyorlar. Başlangıçta geyik avlayarak başladığınız oyun, ilerki bölümler de zorlaşmakta olduğu kadar daha da zevk vermektedir. Malum Glu’nun yaptığı oyunlar güzel olduğu kadar bazı özellikleri para ile almanızı gerektirebiliyor. Lakin almadan da devam etme şansınız bulunmaktadır. DEER HUNTER CLASSIC oyununda silahlarınızı özelleştirerek mükemmel avlar yapabilirsiniz.

DEER HUNTER Android Oyun Özellikleri :

– 100’den fazla av hayvanı
– Harika görsel efektler
– Özelleştirilen Mükemmel Silah türleri
– Gerçek avcılar için mükemmel bir avcılık simülatör oyunu
– Birbirinden farklı mekanlarda avlanma imkanı

30 kez indirildi