Clean Master – Android Sistem Temizleme Uygulaması

Clean Master – Android Sistem Temizleme UygulamasıLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23 Mb
Üretici
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Hemen indir (23 Mb)
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ayrıca dosyalarınızı harici SD kartınıza taşımaya yardımcı olan bu güzel uygulama gayet başarılı bir şekilde çalışmakta ve TÜRKÇE’dir.

Bir çoğumuzun yakından tanıdığı ve bilgisayarlarımızda kullandığımız CCleaner telefona indir uygulaması şimdi mobil cihazlar için Android olarak yayınlanmıştır.

Ayrıca aşağıdaki resimlerde gördüğünüz gibi “Clean Master Widget”i ana ekranınıza koyduğunuz zaman hızlı erişim ve temizleme sağlamaktadır.

Clean Master Özellikleri :

[Geçmiş Silici]
History Eraser size önbellekleri ve kalıntı dosyaları tek dokunma ile kolayca temizlemek için yardımcı olacaktır. Android cihazlarda, önbellek ve kalıntı dosyalar genellikle yaklaşık yüzlerce MB veya GB birikmiş olacaktır. Şimdi Clean Master size mükemmel bir önbellek ve artık dosya temizleyici getiriyor ve telefonunuzu sadeleştiriyor.

[Gizlilik]
Gizlilik uygulamaları her Android kullanıcısı için önemlidir. Bir kez akıllı telefon ile oynamak, sessizce SMS/MMS, web tarayıcısı verileri, Google arama geçmişi vb. dahil olmak üzere her türlü kişisel bilgileri bilir. Clean Master geçmişi sil modülü ile mesajlarınızı silebilir ve ayrıca Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line vb. gibi tarayıcı verilerini, pano verilerini ve diğer birçok uygulama geçmişi verilerini silebilirsiniz.

[Görev Sonlandırıcı]
Arka planda çalışan görevler, sistemde sadece RAM ‘i işgal etmeyle kalmayıp, ayrıca pilinizin ömrünüde boşa harcar. Görev Sonlandırıcı, android cihazınızı hızlandırmak için uygulamaları sonlandırıp daha fazla RAM ‘i serbest bırakır. Çalışmanızı daha kolay hale getirmek için sağlanan mükemmel bir kısayol (1Dkn Hızlandır). Root gerekli değildir, ancak Görev Sonlandırı ‘cıya Root izni verilmişse, o daha iyi performans gösterecektir.

[Uygulama Yöneticisi]
Uygulama yöneticisi kaldırıcı ve yedekleme yardımcısından oluşmaktadır. Clean Master sadece basit bir dokunma ile kolayca uygulama kaldırmak için bir fırsat sunmaktadır. Ayrıca, apk dosyalarını SD karta yedekleyin ve daha sonra uygulama yöneticisi içinde apk kurucu kullanarak yeniden yükleyin.

31 kez indirildi