Cep Telefonuna Kelime Doldurun İndir

Cep Telefonuna Kelime Doldurun İndirLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12 Mb
ÜreticiHavos Word Games
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (12 Mb)
49 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Kelime Oyunu – Kelime Doldurun

Kelime Doldurun Android oyunu sadece bir kelime oyunu değildir, aynı zamanda bir bilmece, bulmaca oyunu da diyebiliriz. Gazete eklerinde çözdüğümüz solda sağa, yukarıdan aşağıya doldurduğumuz bulmaca oyununun mobil cihazlar için yapılmışıdır.

Bu Android kelime oyunun da size verilen 3,4,5,6,7,8’li kelimeleri telefon veya tabletinizdeki siyah-beyaz bulmaca ekranında doğru girmeniz sureti ile oynuyorsunuz. Oyunun arayüzü ve kullanımı kolay ve basittir. Yapmanız gereken size verilecek olan ipuçlarını sadece doğru konuma kelime listesinden kelimeleri sürükle bırak tekniği ile parmağınızı kullanmanızdır. Oyunda 9 adet zorluk derecesi vardır.

Kelime Doldurma apk oyununda, anlamını bilmediğiniz kelimeleri online olarak viki sözlükten bakabilme imkanı sunan bu güzel oyun da, ayrıca 24 adet dil seçeneği mevcut olup, bunların için de TÜRKÇE’de mevcuttur. Bütün Android yüklü telefon veya tabletler için tasarlanmış bu güzel oyunu indirip rahatlıkla mobil cihazınızda oynayabilirsiniz.

Kelime Doldurun Özellikler:

1) Izgara boyutu
Tam olarak kaç sütunları ve satırları (3 ile 20 arası) kullanmak için belirtin. Hatta sigara kare Izgaralar (örneğin 10 x 13) mümkündür.
2) Ekran düzeni
Izgara için ne kadar ekran alanı seçin, ve sözcük listesi ne kadar ekran alanı seçin. Bu eşsiz hareketli bölme çubuğu ile yapılır.
3) Minimum kelime uzunluğu
Küçük uzunluk sözcükler önlemek için iyi bir seçenek.
4) ilk harfleri
Oyun başlamanıza yardımcı olmak için, zaten kılavuzunda yer 4 harf kadar ile başlayabilirsiniz.
5) Dil
Indirilebilir sözlükler geniş bir ürün yelpazesi gelen, kelime listesi dili seçin. 24 dil (aşağıdaki) şu anda mevcuttur.
6) Oryantasyon
Portre veya manzara modunda çalınabilir. Sadece cihazı döndürerek ve ekranı otomatik olarak ayarlar.

Bu uygulama oyun istediğiniz şekilde oynamak için nihai güç verir.

Her oyun 0 (kolay) 9 (çok zor) bir zorluk seviyesi atanır.Zorluk seviyesi ayarları tarafından belirlenir. Her zorluk seviyesi yüksek puanlar (oyunu tamamlamak için en hızlı zaman ile ölçülen) korur. Oyunun her zorluk seviyesi için en iyi 20 puan gösterir.
Google Play “Game Services” kullanarak dünyada başkalarıyla yüksek puanlar karşılaştırın.

Bu uygulamayı benzersiz Diğer özellikler:

1) Küçük bir ekran görüntüleme için optimize online bir kaynak (örneğin Vikisözlük), gelen sözcüğün tanımını görüntüle.
2) Eğer yabancı bir dilde bir kelime listesi ile oynarken, kelime tanımı (mümkünse) olacak kendi dilinizde olabilir. Bu dil öğrenme için harika!

49 kez indirildi