CapCut – Video Düzenleyici Android

CapCut – Video Düzenleyici AndroidLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu85 Mb
ÜreticiBytedance Pte. Ltd.
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (85 Mb)
62 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CapCut – Video Editör Android

Eski ismi Viamaker olan yenilenen ismi ile karşımıza CapCut olarak çıkan, inanılmaz videolar oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz hepsi bir arada video düzenleme uygulamasıdır.

CapCut (Viamaker), görsel ve sesli videolarınızı yenilemenize ve onları süslemenizi kolaylaştıran Android cihazlar için bir sürü özelliklerle dolu bir video düzenleyicisidir. Bu düzenleyici klipler ekleyebilir, klipleri kırpabilir, değerleri ayarlayabilir, müzik ve çıkartma ekleyebilirsiniz.

CapCut ile video yapmak bir zaman çizelgesini düzenlemeye dayanır ve oluşturduğunuz videolarda en iyisini ortaya çıkarmak için farklı katmanlarda çeşitli nesneler eklemenize olanak sunar. Tabi ki sadece bununla sınırlı da değil, aynı zamanda klibin herhangi bir bölümünü seçebilir ve beğeninize göre düzenleyebilirsiniz.

CapCut , videonuza ekleyebileceğiniz geniş bir şarkı ve ses kütüphanesinin yanı sıra biraz eğlence eklemek için birçok çıkartma ve yazı tipine sahiptir. Düzenlemeyi bitirdikten sonra, videolarınızı TikTok gibi sosyal ağlarda paylaşmak için dışa aktar tuşuna dokunmanız yeterli. Kaliteli ve yüksek tanımlı bir video oluşturmak bu uygulama ile birkaç dakika sürer.

CapCut, karmaşık bir yazılım olmadan videoları kolayca düzenlemek için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Tüm filtreler, sanal etiketler ve sunduğu diğer öğelerle videolarınızı göz alıcı ve eğlenceli hale getirin.

62 kez indirildi