Candy Crush Saga Android Oyunu

Candy Crush Saga Android OyunuLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu85 Mb
ÜreticiKing
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Hemen indir (85 Mb)
111 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Android Candy Crush Saga oyunu hakkında ne yazsam diye bayağı düşündüm. Ne de olsa sanal alemin en çok para kazanan oyunlarından biri. Geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamaya göre günlük hasılatı 850 bin dolar imiş. Yani rakama bakılacak olursa bu gökkuşağı renkleri ile süslenmiş şeker oyununu oynamayan yok sanırım. Facebook’ta oynan bu oyun bu aralar çok revaçta olup önümüzdeki zamlarda da adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Android Candy Crush Saga oyununu hem tabletinizde, hem de cep telefonunuzda oynayabiliyorsunuz. Bu oyun hakkında bazı bilmediğiniz ufak ipuçları vermeye çalışacağım. Bende şu anda Candy Crush Saga oyununda 464 leveldeyim. Tabi para vermeden bu lwl gelmek sinir bozucu. Her oyunun amacı oynayanlara para harcatmaktır. (^_^)

Gökkuşağı gibi renklerle süslenmiş şekerlerle dolu, son derece eğlenceli ve sürükleyici bir oyundur!
Bir çok başarıya imza atmış olan oyun sitesi King.com tarafından geliştirmiş olan Candy Crush Saga, harika grafikleri ve sürükleyici tarzıya kısa sürede oyun severlerin beğenisi toplayarak zirveye yerleşmeyi başardı.

Oyundaki gayeniz mobil cihazınızda ekrana gelen renkli şekerlerden aynı renk olan 3 tanesini üst veya alt yanyana getirip patlatmak. Bunun yanında 4 tanesini yanyana getirdiğinizde farklı (çizgili) şeker oluyor. 5 yapabildiğiniz takdirde ise yanında bulunan şekerlerden birini seçip patlattığınız takdirde ekrandaki bütün seçtiğiniz renk şekerler patlamaktadır. Hele bir de yaptığınız 5’li ile 4’lü şekeri yanyana getirip patlatırsanız, harika bir puan ve temizlik yapmış oluyorsunuz. Zaten oyunun başındaki oyunlar size yol göstermektedir. Bölüm atladıkça oyundaki zorluk seviyesi de artmaktadır.

Oynadığınız her oyunda farklı hamle sayısına göre, zamana karşı veya size verilen puana ulaşmaya çalışarak hatta ileriki seviyelerde yok artık bu kadar da olmaz dedirtecek görevler yapmanız gereken yerler olacaktır. Bu nedenle size verilen 5 adet canı iyi kullanmanızı öneririm. Canınız bittikçe arkadaşlarınızdan isteyebiliyorsunuz. Facebook ile sorunsuz bir şekilde senkronize olabilen Candy Crush Saga oyunu şu an için 470 level’den oluşmakta ve birbirinden zorlu seviyeler sizleri beklemektedir.

Ufak bir ipucu : Telefonunuzda oynarken bilmeyen arkadaşlar için ufak bir ipucu vereyim. İnternet olan bir yerde facebook hesabınıza girdikten sonra, Crush Saga oyununu açıp senkronize ettikten sonra internet bağlantınızı kesebilirsiniz. Daha sonra seviyeleri geçtiniz diyelim. Yine aynı şekilde internete bağlandığınız takdirde geçtiğiniz oyunları facebook hesabınız ile otomatik senkronize ederek atladığınız levelleri facebook hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Facebook Candy Crush Saga oyunu tamamen TÜRKÇE’dir.

111 kez indirildi