Battle Camp Android Strateji Oyunu İndir

Battle Camp Android Strateji Oyunu İndirLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu93 Mb
ÜreticiBattle Camp
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (93 Mb)
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Battle Camp Android Strateji Oyunu, size yeni bir dünya sunan canavarlarla savaşıp yükseleceğiniz müthiş bir strateji oyunudur. Mobil Android strateji oyun statüsüne giren bu oyunda ilk işe canavar yetiştirerek başlıyorsunuz. Avatar özelliklerinizi kendiniz düzenleyip kaydedebiliyor, yetiştirdiğiniz güçlü canavar ordunuz ile ve destek kolcular ile ejderha, domuz ve iblislerle savaşıyor ve kazanmaya çalışıyorsunuz.

Sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun olmakla beraber aynı zamanda online bir oyundur ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla rakiplerinizi yok edebilecek turnuvalar düzenleyebilirsiniz. Aylık saldırılar yaparak rakiplerinizi ortadan kaldırabilerek ekstra güce sahip olabilmektesiniz.

Azgın ejderhalar ve öfke dolu domuzlarla kapışmaya cesaretin var mı? Öyleyse efsanevi canavarlar ve kadim iblislerle dolu sanal bir dünya olan Battle Camp’a katıl. Hayatta kalabilmek için sıkı bir canavar ekibi kurmalı ve yoldaş Kolcularla beraber bir Birlik kurmalısın. Akınlar yaparak boss’ları yok etmek, Birlik Savaşlarından galip çıkmak ve gerçek zamanlı Pvp’de üstünlük kurmak için hemen kolları sıva!

Battle Camp Özellikler:

– 1200’ün üzerinde canavar yakalayın ve gelişin
– Canlı sanal dünyayı keşfedin
– Arkadaşlarınız ve diğer oyuncularla bir grup kurun
– Canavarla savaş bulmacası MMO
– Gerçek zamanlı PvP’de rakiplerle savaşın
– Haftalık etkinliklerde lider panosunu en üstüne çıkın
– Kendi benzersiz avatarınızı tasarlayın

24 kez indirildi