Badland Online Orman Oyunu

Badland Online Orman Oyunu

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu63 Mb
ÜreticiFrogmind
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir (63 Mb)
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

BADLAND Android oyunu; çeşitli yaratıklar, ağaçlar ve çiçeklerle dolu devasa bir ormanda geçen, ödüllü ve tek tarafa doğru ilerleyen, sürükleyici bir aksiyon ve macera platform oyunudur. Orman güzel bir peri masalından çıkmış gibi görünse de burada kesinlikle yanlış giden bir şeyler var. Oyuncu, neler olup bittiğini keşfetmek için ormandaki yaratıklardan birini kontrol ediyor ve yolculuğu boyunca yığınla yaratıcı tuzak ve engelle karşılaşıyor.

BADLAND “cep telefonuna indir”, yenilikçi fiziğe dayalı oyun tarzı, son derece muhteşem ve sürükleyici grafik ve sesleriyle yana doğru ilerleyen oyun şeklini bir sonraki seviyeye çıkarıyor.

Badland oyunu çoklu oyun özelliğine de sahip dörtlü oyuncu aynı aygıtta oynayabilme modu da ekstra tercih edilebilecek özelliği.Tabii burada kural yok denilse de kural en başarılı oyuncunun hayatta kalabilmesi tek kura hayatta kalabilmek adına bazen diğer oyuncuları dönen testerelerinin önüne atacak bu da oyunun zalim yanı.Yenilikçi bir fizik taşıyan oyun son derece sürükleyici , muhteşem , grafikler ve sesler ile seviye artırıyor yana doğru ilerlemek ile…

Gelecekte yeni güncellemeler ile seviye ve içerik daha da yükselecek oyun kendini daha da heyecana yöneltecek. 100 seviyelik ilerleme oyunu yeni seviyelere güncellemeler ile gelecek ve oyun iyice benzersiz olacak- emsalsiz olacak. Oyun Android telefon ve tabletleri desteklemektedir.Ses ve görseli ile etkilemeyeceği hiçbir oyuncu olmuyor. Tasarımı oldukça yenilikçidir ve kontroller tek dokunmalı ve iç içe geçmiş sezgisel özelliktedir.Tek oyuncu arkadaşları ile hayatta kalmayı değiştirilmiş seviye ile elde edebilir. CO operative modu en fazla dört oyuncu kabul eder ama bir oyuncu başarıyı elde eder.Dört oyuncu oynayabilme seçeneği şu an yirmi üç seviyelik ortak aygıtta oynanabilmekte güncellemeler ile yepyeni farklı seviyeler de gelecek.

– Gerçekten benzersiz 100 seviyelik tek oyunculu bir ilerleme oyunu, güncellemelerle yeni seviyeler de gelecek
– 23 seviyelik aynı aygıtta oynayan dört oyuncuya kadar çoklu oyuncu modu, güncellemelerle yeni seviyeler de gelecek
– Dört oyuncuya kadar Co-operative modu
– Değiştirilmiş tek oyunculu seferde arkadaşlarınla birlikte hayatta kal
– Yenilikçi seviye tasarımıyla iç içe geçmiş sezgisel tek dokunmalı kontroller
– Sizi içine çeken sesli ve görsel oyun deneyimi
– Android telefon ve tabletleri destekler
– Güncellemelerle daha fazla seviye ve içerik gelecek

5 kez indirildi
Etiketler:

Badland Online Orman Oyunu Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. WerraSutar dedi ki:

    teşekkürler. emeğinize sağlık.