Android Müzik Çaldırma Oyunu Piano Tiles 2

Android Müzik Çaldırma Oyunu Piano Tiles 2LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu40 Mb
ÜreticiWu Team
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Hemen indir (40 Mb)
50 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android yüklü cihazda müzik çaldırma oyunu!

“Piano Tiles 2 Android oyunu” 2015’e Google Play’e damgasını vuran “Best of 2015” olan harika bir müzik-piyano çaldırma oyunudur. Kendisini geliştirmeye devam ederse de 2016 bu oyunun yılı olabilir. Ancak ufak bir ayrıntıyı sizlerle paylaşmakta yarar var. Bu oyun piyano çaldığınız veya ekrana vurarak dilediğiniz müziği çaldığınız türden bir uygulama değildir. Bu bir oyun olup, oyun size yön vermektedir.

“Piano Tiles 2 müzik çaldırma oyunu”nda, ilk bölümden itibaren size verilen parçayı doğru çalmanız ve her doğru çaldığınız parçanın sonun da puanlar alarak bölüm geçmeniz gereken çok eğlenceli bir oyundur. Oyuna başlamak için, karşınıza gelen ekranda start tuşuna basmanızla birlikte oyun başlıyor ve aşağı doğru akan ekrandaki siyah dikdörtgen kutulara basmalısınız. Bu kutulardan sadece siyah olanlara bas-çek yaparak uzun ve içinde mavi bir çizgi olana ise parmağınızı basılı tutmanız gerekmektedir.

Oyun içinde o kadar güzel parçalar var ki mutlaka hoşunuza giden biri karşınıza çıkacaktır. Ayrıca çaldığınız parçaların ses ritmini dinlerken çıkan hoş müzik karşısında kulaklarınıza inanamayabilirsiniz.

Piano Tiles 2 apk oyununun yapımcısı Dünyaca ünlü Clean Master olup, oyun gayet başarılı ses ve görselliğe sahiptir.

 

50 kez indirildi