Android Kim Bilir Yarışması

Android Kim Bilir YarışmasıLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu27 Mb
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Hemen indir (27 Mb)
58 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android Cep Telefonları için hazırlanmış ücretsiz ve Türkçe olan Kim Bilir yarışması, 90 saniyede size sorulan sorulara olabildiğince hızlı ve doğru cevapları vermelisiniz.

Otuz binden faz

la sorunun eklendiği oyunda, isterseniz arkadaşlarınız ile yarismanıza da olanak tanıyan Kim Bilir Android bilgi yarışması diğerlerine göre bir adım öne çıkmaktadır.
Oyunu isterseniz Offline olarak kullanabilir, Marmaray’da metro’da, trafikte, iş yerinde kısaca nerede olursanız olun size çok güzel vakit geçirtecek tarzda eğlenceli ve zevkli bir yarışma oyunudur.

Dilerseniz de Facebook ile giriş yapabilir ve internet üzerinden arkadaşlarınızla rekabet içinde yarışabilirsiniz. Kim Bilir Apk dosyasını indirip kurduğunuzda yukarıdaki özelliklere ek olarak, oyun boyunca size dokuz adet süper joker vermektedir.(Yarı Yarı, Pas, Seyirci, Ekstra30 ve 2x, Yeni Soru, Süreyi Dondur, Çift Cevap) Jokerleriniz yardımı ile doğru cevabı öğrenemedi iseniz, yanlış cevapladığınız sorunun doğrusunu da “Doğrusu” jokeri ile hemen öğrenebiliyorsunuz.

Tamamlanmayı bekleyen dolu dolu 77 görevle birlikte Kim Bilir daha da eğlenceli. Görevleri tamamla bonus altınların sahibi ol.

58 kez indirildi