Android El Feneri LED flashlight

Android El Feneri LED flashlightLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12 Mb
Üreticismallte.ch
İşletim SistemiAndroid - 6.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (12 Mb)
35 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu Android El feneri Apk dosyasını birçok el feneri içinden tabiri caiz ise cımbız ile çekip çıkardım. Çünkü anlamadığım ufacık bir flaşı açık tutmak için yapılan bir uygulamada istenen izinlere bakınca hangi mantık ile yapıldıklarını sorgulamadan yapamıyor insan. Kısaca El Feneri Android uygulamalarının içinde en masumu idi.

Android El fenerinin APK dosyasını indirip kurduğunuzda aşağıdaki resimlerde verdiğim örnekler gibi seçenekler ile sizlere yardımcı olmaktadır. Bu El feneri uygulaması bizler için ideal olma sebeplerinden biri de hem Türkçe olması hem de ücretsiz olmasıdır. Uygulamanın widgeti çalışmakta olup bizzat tarafımdan denenmiştir. Sadece yapımcıya küçük bir tavsiyem widget resmini biraz küçültmesidir. Aşağıdaki resimdeki gibi ekrana biraz büyük geliyor.

Uygulamanın ayrıca yine flash’ı açık tutmak haricinde bir marifeti daha vardır. Bu da ekranın aydınlatılmasıdır. Google Play’in mağazasında bile bulamayacağınız aşağıdaki resimde örnekleri mevcuttur. Ekran aydınlatmasında istediğiniz rengi ekrana verebiliyorsunuz. Her türlü renk seçeneğinin olduğu ekran aydınlatmasını istediğiniz her türlü amaç için kullanabilirsiniz.

35 kez indirildi