Android Bilardo Oyunu İndir

Android Bilardo Oyunu İndirLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7 Mb
ÜreticiTerranDroid
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (7 Mb)
45 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Telefona Bilardo Oyunu İndir (Pool Billiards Pro)

Cep telefonlarında harika zaman geçirilecek ve bilardo severler için hazırlamış bir Android uygulamasıdır. Android Pool Bilardo Pro oyunu, Android yüklü cep telefonu veya tabletiniz ile oynayabileceğiniz en harika bilardo oyunlarından biridir. Ücretsiz olması ise ayrıca güzel. Çünkü dandik oyunlara bile para isteyen uygulamaların olması düşündürücü.

Bilardo oyunun değişik türde ve renkteki masalarda bilardo oynabiliyorsunuz. Oyunu oynarken zamanın akıp gitmesi boş vakitleri değerlendirmek için veya birini beklerken sinir olma derdinden kurtulun.

Bu Android Bilardo Oyununda üç adet farklı mod bulunmaktadır.

1) Tek Oyuncu Modu (Kuralsızdır): İki dakika limit verilen bu mod ile başladığınız bilardo oyununda (Amerikan Bilardo) deliklere topları sokmaya çalışıyorsunuz. Oyunda soktuğunuz top kadar puan alıyorsunuz. Ve zamanı uzatmanız içinde topları soktukça ekstra zaman kazanıyorsunuz. Masadaki topları bitirince yenileri gelerek oyuna devam ediyorsunuz. Eğer pratik modu seçerseniz zaman limiti olmaksızın bilardo oynabiliyorsunuz. Tabi bunda puanları kaydetme imkanınız bulunmamaktadır.

2) Karşılaşma VS Modu (Telefon veya Oyuncu): Bilgisayarlarda oyun oynayan bilir VS modu telefon, tablet veya başka bir oyuncuya karşı kurallar çerçevesinde oyunu oynabiliyorsunuz. Bu oyun modunda zaman sınırlaması yoktur. Bu oyun modun da 8 veya 9 top ile oynayabilirsiniz.

3) Arcade Modu (Yeni ve Kuralsızdır): Bu oyun modu Bilardo severler için yeni eklenmiştir. Oyunun bu yeni modun da gayeniz masadaki tüm topları deliklere sokmaya çalışıyorsunuz. Bu modda herhangi bir kural veya zaman kısıtlaması yoktur. Lakin sınırlı sayıda atış hakkınız olduğu için her atışın değerini bilerek atmalısınız.

NOT: Uygulamanın istediği izinlerin sebebi aldığınız yüksek puanları sıralamaya sokabilmek içindir.

Pool Billiards Pro Android Özellikleri:

– 3D top animasyonları
– 3 adet farklı oyun modu
– Arcade modu için 180’den fazla farklı oyun seviyesi
– 8 ve 9 Top seçenekleri

45 kez indirildi