AccuWeather Hava Durumu

AccuWeather Hava DurumuLisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu90 Mb
ÜreticiAccuWeather
İşletim SistemiAndroid - 6.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (90 Mb)
62 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

En iyi Android Hava Durumu indir

Android cihazların vazgeçilmezi olan Hava Durumu uygulamalarının içinde en çok indirilen ve en beğenileni olan AccuWeather Hava Durumu yüz milyondan fazla indirme ile çok beğenildiğini göstermiş bulunmaktadır. Bunun sebebi de cep telefonlarına indirip kurdukları apk dosyasındaki uygulamanın ve widget’in canlı ve doğru hava bilgileri ile destekliyor olmasıdır.

Yerel bölgelerdeki hava durumu uyarılarında da oldukça başarılı olan bu uygulama sayesinde gideceğiniz yerlere ve bulunduğunuz bölgedeki ileri tarihli hava durumlarına da bakabilirsiniz. Ücretsiz olan bu güzel uygulama ile ayrıca güncel anlık tahminlerinden faydalanabilir ve iş, gezi, piknik gibi planlamalarınızı yapabilirsiniz.

AccuWeather adı rasgele seçilmiş bir ad değildir. En kesin hava tahminlerini yapacak yeteneği geliştirirken bir yandan da “AccuWeather” markasını geliştirdik. Bu marka bizzat adıyla bizim en önemli ürünümüzü anlatıyor: kesin hava tahmini. Dünyanın en iyi ve en kesin hava durumu bilgisi kaynağı olarak elde ettiğimiz haklı ünümüzü korumak için şirket olarak gece gündüz çalışıyoruz.
Her gün dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan günlük yaşamlarını planlamak, işletmelerini korumak ve günlerini daha iyi değerlendirmek için AccuWeather uygulamasına güveniyor. AccuWeather Superior Accuracy™ (Tahmin Doğruluk Derecesinde En Üst Düzey) özelliğiyle 100’den fazla dil ve lehçede ve diğer kamu veya özel hava tahmini kaynaklarının hepsinden daha çok sayıda olmak üzere, dünyadaki tüm konumlar için benzersiz hava tahminleri sunmaktadır.

AccuWeather sokak numarası detayında adresiniz veya GPS konumunuz itibariyle en yüksek seviyede yerelleştirilmiş, dakika bazında yağış tahmini aracı MinuteCast® de dahil olmak üzere benzersiz ve tescilli özellikleriyle en güncel hava durumu haber ve bilgilerini iletir. Bu özellik yağış türü ve yoğunluğunun da belirtildiği 120 dakikalık bir özetin yanı sıra yağışın bulunduğunuz konumu etkileyeceği başlangıç ve bitiş zamanlarını da sunar. MinuteCast® ABD ve sınırı olan ülkeler, Kanada, İsveç, Danimarka, Birleşik Krallık, İrlanda, Japonya, Fransa, İspanya, Almanya, Belçika, Andorra, Norveç, Finlandiya, Estonya, İsviçre, Hollanda, Lüksemburg, Cebeli Tarık, Liechtenstein ve giderek artan sayıda küresel konumda kullanılabilen bir özelliktir.
Günlük yaşamınızı planlamanıza yardımcı olan AccuWeather hava durumu bilgileriyle en güncel tahminlere her an ulaşın. Uygulamada şu içerikler bulunmaktadır:
• Mevcut durum hava durumu gözlemleri
• Hava durumu tahmini özet ve ayrıntılar
• Yerel / Kısa dönemli görünüm tahminleri
• Radar animasyonu ve uydu görüntüleri
• Videolar
• Ve daha fazlası
*İçerik konuma göre değişiklik gösterebilir.

62 kez indirildi