Ülker Mutlu Et Mutlu Ol Mp3 Zil Sesi

 

Ülker Mutlu Et Mutlu Ol Mp3 Zil Sesi

Ülker Mutlu Et Mutlu Ol Mp3 Zil Sesi; Son zamanlarda TV’lerde izlediğimiz çok güzel bir reklam olan “ÜLKER MUTLU ET MUTLU OL Reklam Filmi” çok sevilerek izleniyor. Biz de bu güzel müzik neden cep telefonlarında zil sesi olmasın dedik. Sizler için farklı yerlerden hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bölümleri eledik ve aşağıdaki güzel zil sesi, mesaj sesi, bildirim sesi gibi dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz çok güzel mp3’ler ortaya çıktı. Aşağıdaki ÜLKER reklam müziklerini dilediğiniz gibi dinleyebilir, özgürce indirebilirsiniz.

MUTLU ET MUTLU OL GÜNÜ HAKKINDA

Türkiye’nin sevgi markası Ülker, 70’inci yılını yeni bir kampanya ile kutluyor.

1944 yılında pötibör bisküvi üretimi ile yola çıkan ve bugün gıda alanında dünyanın sayılı şirketleri arasında yer alan Yıldız Holding’in ilk markası olan Ülker, 70. yaşını yepyeni bir kampanya ile kutluyor. Ürünleriyle 7’den 70’e tüm tüketicilerine mutlu anlar yaşatan Ülker, yeni kampanyasını “mutlu et, mutlu ol” sloganı çerçevesinde oluşturdu.

Her yıl Kasım ayının üçüncü perşembesini “mutlu et, mutlu ol” günü ilan eden Ülker’in tüm çalışanları, bu günde küçük iyiliklerle etrafındaki insanları mutlu etmek için çalışacak. Kurucusu Sabri Ülker’in “Herkesin mutlu bir çocukluk geçirmeye hakkı vardır” sözünü temel alan ve bu sloganı bir adım daha ileriye taşıyan kampanyanın, tüm Yıldız Holding çalışanlarının da içinde olduğu bir mutluluk hareketine dönüşmesi hedefleniyor.

 

 

 

130 kez okundu