Reeder P13 Blue Max Hakkında

Reeder P13 Blue Max Hakkında

Reeder P13 Blue Max Hakkında merak edilenler, bir çok işletmede kullanılan ve çok fonksiyonlu bir telefondur. Bu telefon, gelişmiş özellikleri ile kolay kullanım ve dayanıklılık sunmaktadır.

Telefon, kullanıcıların işlerini etkin bir şekilde yürütmelerine olanak tanır. İçerisinde barındırdığı teknolojiler sayesinde, kullanıcılar daha verimli çalışabilir.

Telefon, çoklu görev yapma özelliği ile her zaman bir adım önde olur. Bir kez yüklenen tüm uygulamalar, telefonun büyük hafızasından yararlanarak hemen çalışmaya başlar.

Telefon, ayrıca, kullanıcıların kayıtlarını ve takvimlerini güvenli bir şekilde saklamalarına olanak sağlar. Veri güvenliği, bu telefonda önemli bir özelliktir.

Telefon, ayrıca, kablosuz Bluetooth bağlantı özelliğine sahiptir. Bu, kullanıcıların diğer cihazlarla kablosuz olarak bağlanmalarına olanak sağlar.

Blue Max p13, kaliteli bir telefon olarak kabul edilmektedir. Bu, üstün teknolojisi ve yüksek kalitesi ile oldukça etkilidir. Kullanıcılar, bu telefon ile etkin bir şekilde çalışabileceklerdir.

Fiyat olarak şu an için bulunabilecek en ucuz ve hafızasının da yüksek olması nedeni oldukça rağbet görmektedir.

 

Telefonu alıp kullananların yorumlarından örnekler:

hepsiburada Reeder P13 Blue Max 2022 128 GB satış fiyatı ve yorumları için TIKLAYINIZ.

Aslında çok da eski olmayan bir telefonum vardı ancak telefondan kaynaklı şebeke sorunu yüzünden görüşmelerim işkenceye dönüyordu. O amaçla orta segment bir telefon almak istedim. Aslında fiyatı düşük segment olsa da birçok şeyi karşılıyor. Bir kere kesinlikle telefon olsun da özellikleri çok önemli değil tarzında bir telefon değil. Birçok ihtiyacı gideriyor. Telefonda en önemli şey olan ekran işlemcisi çok iyi. Oyunlarda donma yapmayan telefon iddia ediyorum kaliteli telefondur. Film ya da dizi izlerken geniş ekran olması ve centiklerin az olması beni çok memnun etti. Bir digeravantaj da telefon büyük ama ağır degil. Menü kullanımını ve ayrıntılarını beğendim. Eski telefonda kullandığım tüm bilgiler mail adresimi girdigim anda şifrelerime kadar kopyalandı. Telefon geldiği andan bir saat sonra eski telefondaki bilgilerim ve uygulamalarımla hazırdı. Orijinal kutusundan çıkan ekran koruyucu, şeffaf kılıf ve kulaklık sebebiyle üretici firmayı bir kez daha tebrik ederim.

6 sene önce kızıma bu markanın tabletini almıştım hala kullanıyoruz o yüzden telefon ihtiyacım olduğu için düşünmeden aldım İyi ki almışız kamerası işlemcisi bataryası çok iyi teşekkürler Reeder.

Ürünü almadan önce ben de burada bulunan yorumları okudum bir kaç kötü yorum görünce tereddütte kaldım ama insanları bazı şeyleri abartabileceğini düşünerek siparişimi verdim ve iyi ki bu ürünü satın almışım ürün gerçekten çok şık ve güzel ne ısınma var ne kasma var ne de donma, oyun oynamama rağmen sarjı baya uzun süre gidiyor ve sarjı bittiği zaman çok hızlı geri doluyor, gidipte yazılımsal hiç bir problemi yok, telefonun içinden şeffaf kılıf çıkıyor ayrıca cihazın üzerinde koruyucu camı yapışık bir şekilde geliyor bu da gayet iyi, şeffaf kılıf kaliteli ancak 1-2 ay kullanınca büyük ihtimal sararacaktır o yüzden daha koyu renk bir kılıfla kullanmanızı öneririm. Alacak kardeşlerime şimdiden hayırlı olsun.

Ürünü uzun araştırmalar ve yüzlerce yorum sonrası almaya karar verdim. 24 saat dolmadan iyi paketlenmiş şekilde elme ulaştı. Kutudan şeffaf arka kılıf, cihaz ön yüzünde uygulanmış ekran koruyucu,kulaklık ve büyük şarj aleti ile sim iğnesi çıktı. Telefon kopyalama uygulaması sayesinde eski telefonumdaki dosyalarımı kısa sürede kolayca aktardım. Hfız 128gb, ek olarak hafıza kartı da taktım Ürün beklediğimden daha performanslı çıktı. Seri şekilde uygulamaları açıp kapatıp geçiş yapabiliyorum.Tek elle kullanımı kolay. Parmak izi kullanımı başarılı. Kamerası başsarılı. Standardın üzerinde kalitede çekim imkanı sunuyor. Şarjı standart kullanımda, oyun vs olmadan 2 günü çıkarıyor. Şarj süresini programlama özelliği başarılı. Şarj kablosu kısa gibi. Ürün fiyat performans ürünü.

NOT: Reeder P13 Blue Plus 2022 32 GB olanı da mevcut ve fiyatı doğal olarak daha düşük. Ancak yeni nesil uygulamalar ve oyunlar çok yer kapladığı için 128 GB olanı almanızı tavsiye ederiz.

114 kez okundu