Resimli Öğretmenler Günü Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Bu yazıyı okuyabiliyorsanız ve aşağıdaki resimli mesajları yapabiliyorsak hepsi siz sevgili öğretmenlerimiz sayesindedir. Bu ülke ve bu dünya sizler sayesinde güzel olacak. Bu güzel ve özel gün bir güne sığdırılsa da biliyoruz ki sizler her gün canla başla çalıştığınız öğrencilerinizin başarıları ile zaten bugünü yaşıyorsunuz. “24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun” sevgili öğretmenlerimiz.

Sevgili öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlamanız için sizler için birçok farklı kutlama mesajı hazırladık. Beğendiğinizi sosyal ağlarda veya öğretmeninize göndererek güzel dileklerinizi iletebilirsiniz.

24 Kasım Öğretmenler Günü! Bizlerin bugünlere gelmesinde büyük payı olan öğretmenlerinizin bu özel gününü en güzel ve anlamlı “RESİMLİ MESAJLAR” ile kutlayabilirsiniz.

Birkaç hazır yazılı kutlama mesajını sizler ekledik.

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

“Öğretmenim, bu günde sizi ne kadar sevdiğimi belirtmek ve üzerimdeki emekleriniz için minnetlerimi sunmak isterim. Hayatta her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“O dopdolu sevginiz her şeye değer öğretmenim, şefkatli bakışlarınız içimi ısıtır öğretmenim. Sabrınız her defasında beni de güçlendirir öğretmenim… Öğretmenler gününüzü kutlarım.”

Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bizlere göstermiş olduğunuz sonsuz sabır, inanç ve hoşgörü için teşekkür ederiz. Gösterdiğiniz o inanç, bugünkü başarılarımızda bizler için en büyük motivasyon kaynağı olmuştur. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğretmen doğan güneş gibidir, etrafını aydınlatmayı ve karanlıklara meydan okumayı amaç bilir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Dünyanın en kutsal vazifesini kendisine yaşam tarzı benimsemiş, gözü pek, yüreği güzel öğretmenlerimizin öğretmenler gününü canı gönülden kutlarız.”

216 kez okundu

Resimli Öğretmenler Günü Mesajları Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. […] 24 kasım öğretmenler günü resimli mesajları […]