Ücretsiz Boyama Kitabı

Ücretsiz Boyama KitabıLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52,37 Mb
ÜreticiBetter Life - Color and Draw
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (52,37 Mb)
65 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Telefona Numaralarla Boyama Ücretsiz Boyama Kitabı İndirin !!

Sayısına Göre Boya, sayıları boyama ile modern sanat eserlerini renklendiren bir sanat çizim oyunudur. Herkes için bir sayı boyama kitabı ve boyama oyunu, bu boyama kitabında çok fazla ücretsiz ve büyüleyici boyama sayfası var ve sayılarla boyama için yeni resimler her gün güncellenecek! aşk, yapboz, tırnak, karakterler, çiçekler, mandalalar vb. Sıradan renkli boyama sayfalarına ek olarak, degrade renkli şaşırtıcı özel boyama sayfaları ve harika duvar kağıdı resimleri burada sayılarla renklendirilmeyi bekliyor.

Tüm resimler sayılarla işaretlenir, sadece bir görüntü seçerek kalbinizi takip edin, ve paletteki renk numaralarına göre karşılık gelen renklendirme hücrelerine dokunun, bir resmi bitirmek ve resimlerinizi kısa sürede renklerine göre canlandırmak kolaydır.

Numaralarla Boya – Ücretsiz Boyama Kitabı Anahtar Özellikler:
– Kullanışlı ve hızlı: Kalem veya kağıda ihtiyaç duymadan her yere sayılarla boyayın.
– Çeşitli benzersiz görüntüler ve yeni boyama sayfaları her gün güncelleniyor!
– Çok çeşitli temalı kategoriler: sevimli hayvanlar, karakterler, güzel çiçekler, çarpıcı yerler ve daha pek çok farklı temalar.
– Renklendirmesi kolay: Numaraların ve uygulama kullanımının basitliği ve resim kolaylığının tadını çıkarın, küçük bulmak zor hücreleri bulmak için ipuçlarını kullanın.
– Hızlı paylaşım: tüm sosyal ağlarda numaralandırma renklendirme çalışmaları gönderin ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

65 kez indirildi