Tic Tac Toe SOS Oyunu

Tic Tac Toe SOS OyunuLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6 Mb
ÜreticiWintrino
İşletim SistemiAndroid - 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (6 Mb)
39 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Herkesin bildiği ve zevkle oynadığı Tic Tac Toe oyunu Android yüklü telefonunuz ile her an elinizin altında. Altı kareden oluşan bu oyundaki amacınız sıra ile bu karelere işaret koyarak yanyana 3 aynı işareti yapabilmek. Siz bunu yapmaya çalışırken aynı zamanda rakibinizin de bunu yapmasına engel olmanız gerekiyor.

Beyin jimnastiği oyunları içinde en iyilerden biri olan Tic Tac Toe oyununu isterseniz arkadaşlarınız ile karşılıklı isterseniz mobil cihazınıza karşı oynayabilirsiniz. Hem eğlenecek hem de dimağınızı açık tutarak geliştireceksiniz. Çocuklarınız ile de rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Tic Tac Toe, noughts ve haçlar veya bazen X ve O olarak da bilinen ücretsiz klasik bir bulmaca oyunudur.

Tic Tac Toe SOS Oyunu Özellikleri:
✓ 4 farklı oyun seviyesi
✓ 2 oyunculu oyun
✓ oyun istatistikleri

Tic Tac Toe oyunu, sırayla 3 × 3 ızgarada boşlukları işaretleyen iki oyunculu bir oyundur. Yatay, dikey veya çapraz sıraya üç işaret koymayı başaran oyuncu oyunu kazanır.

Tic Tac Toe, ister bir sırada ayakta olun ister çocuklarınızla zaman geçirin, boş zamanınızı geçirmek için harika bir yoldur.

Kağıt israfını bırakın ve ağaçları kurtarın. Tic Tac Toe’nun basitliğinden dolayı, genellikle iyi sportmenlik ve yapay zeka dalı kavramlarını öğretmek için pedagojik bir araç olarak kullanılır.

Android cihazınızda ücretsiz Tic Tac Toe oyunu oynamaya başlayın ve eğlence başlasın!

39 kez indirildi