Tap Adventure Time Travel

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Hemen indir ()
0 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tap Adventure Time Travel

Tap Adventure Time Travel
Simülasyon oyunlardan hoşlananlar için harika bir seçim olan Tap Adventure: Time Travel, Android tarafından sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Benzersiz bir beceri oyunu olan Tap Adventure: Time Travel size 7 farklı karakter sunmaktadır. Macera oyunu tam bana göre diyenlerdenseniz Android’in sunduğu bu oyun sayesinde kendinizi maceranın tam ortasında bulacaksınız. Oyunda sizleri bekleyen pek çok farklı ortam bulunmaktadır. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak olan bu ortamlardan bazıları kalın orman, ürkütücü bataklık, yoğun jungle, altın madeni, buzullar ve cansız çorak olarak sayılabilir.

Tap Adventure Time Travel

Tap Adventure: Time Travel

Simülasyon oyunlardan hoşlananlar için harika bir seçim olan Tap Adventure: Time Travel, Android tarafından sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Benzersiz bir beceri oyunu olan Tap Adventure: Time Travel size 7 farklı karakter sunmaktadır.

Macera oyunu tam bana göre diyenlerdenseniz Android’in sunduğu bu oyun sayesinde kendinizi maceranın tam ortasında bulacaksınız. Oyunda sizleri bekleyen pek çok farklı ortam bulunmaktadır. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak olan bu ortamlardan bazıları kalın orman, ürkütücü bataklık, yoğun jungle, altın madeni, buzullar ve cansız çorak olarak sayılabilir.

Tap Adventure: Time Travel oyununda seçtiğiniz karakter ile kötü goblinler ve devlere karşı mücadele vereceksiniz. Bu oyunda her an sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Çünkü ortamlarda gizlenmiş ve sizi bekleyen kana susamış kabileler bulunmakta ve siz her an bir tehlike ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Size sunulan karakterlerinde ayrı ayrı özellikleri bulunmakta. İhtiyacınız olan özelliği belirledikten sonra savaşa başlayabilirsiniz. Tap Adventure: Time Travel oyununda kendi ekipmanınızı kendiniz geliştirebileceğiniz gibi, size sunulan ödül ekipmanları da savaşarak kazanabilirsiniz.

Size saldırmak için hazır bekleyen canavarları durdurmanın tek yolu ise etaplardaki altınları toplamak olacaktır. takımınızın patronu olarak doğru bir strateji belirlemeniz büyük önem taşıyor. Tap Adventure: Time Travel Android oyunu size doğru ve hızlı düşünmenin en olay yolunu öğretecektir.

Her yendiğiniz grubun ardından size sunulan ödül sandıklarını alarak tadını çıkarabilirsiniz. Android tarafından hazırlanan Tap Adventure: Time Travel oyununu sitemizden Apk olarak indirebilirsiniz. Şimdiden hepinize bol maceralı ve keyifli bir oyun dileriz.

0 kez indirildi