Crossy Road

Crossy RoadLisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu80 Mb
ÜreticiHIPSTER WHALE
İşletim SistemiAndroid - 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Hemen indir (80 Mb)
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Crossy Road Android Oyun 

“Apk oyun indir” bölümünden ulaşabileceğiniz Crossy Road oyunu Hipster Whale tarafından Android için yayınlanan güzel oyunlarından biridir. Oyunun konusuna gelince; karşımızda keşmekeş bir trafik var. Öyle bir trafik ki, kaçıp kurtulmak isteyen bir de kahramanımız var. Kaçma nedeni de bu boğucu trafik ortamı. Kahramanımız ise bir tavuktur. Şehre yabancılaşmış tavuğu şehrin keşmekeşinden kurtarıp yaşayacağı elverişli bir doğal ortama ulaştırmak oyundaki amacınızdır. Bu yüzden otomobiller ya da trenlerin çarpmaması için elinizden geleni yapmalısınız.

Bu arada nehir gibi bir yere de geliyorsunuz. Bu kez de karşılıklı yönde ilerleyip nehirde yüzen kütükler de bulunmaktadır. Kahramanımız tavuğu bu kütüklere yerleştirerek nehrin karşısına geçireceksiniz. Oyunda ekranı iki farklı şekilde, yani yatay ve dikey olarak kullanabilirsiniz. Diyelim ki karşıya geçerken fazla zaman kaybettiniz.

Bu kez de havada uçan bir kartal tavuğunuzu yem diye kapacaktır. Dolayısıyla yavaş hareket etmemelisiniz. Basit grafiklerineyse aldırmayın, oyunun çok keyif verdiğini vurgulamak isteriz. Yakın bir zamanda iPhone vb cihazların dışında, Android oyun olarak da oynanabileceğini söyleyelim. Oyuna “Android oyun indir” bölümünden ulaşabilirsiniz.

19 kez indirildi