Android İnşaat Yapma Oyunu

Android İnşaat Yapma Oyunu



LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu47 Mb
ÜreticiHeavyFall Studio
İşletim SistemiAndroid - 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Hemen indir (47 Mb)
34 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android İnşaat Yapma Oyunu (Construction City 2)

İnşaatla uğraşmayı seven birisiyseniz Construction City apk oyunu tam size göredir. Kepçenizin başına geçin ve inşaat alanını kazmaya başlayın. Kazdığınız toprakları kamyonları yükleyin ve boşaltın.

Gerçek bir inşaat deneyimi yaşamak isteyenler için geliştirilen Construction City oyunu sayesinde sizde yeni yerler yapabileceksiniz. Oyununda altı farklı dünya teması bulunmaktadır. Ayrıca size kullanım için sunulmuş oniki farklı araç bulunuyor. Bu araçların hepsini tamamen kontrol edebiliyorsunuz. Bu da oyuna eğlence katıyor. Yapmanız gereken size gerekli olan araçları kullanarak en kısa sürede inşaatı tamamlamaktır. Bunun içinse araçları çok iyi bir şekilde kullanmalısınız.

Construction City 2 oyunu Android cihazlarda çalışan bir oyundur. Bu nedenle Android yüklü cihazınız ve dokunmatik özelliğinin olması gerekir.

Construction City 2 üzerinde 25 inşaat araçları, vinçler, ekskavatör, kamyon, traktör, helikopter, forklift, yükleyiciler ve daha kontrol edebilirsiniz bir inşaat oyunudur! Tüm seviyeleri tamamlamak için bu güçlü araçlar kullanın!
• 5 tematik dünyalar
Haftalık güncellemeleri ile 120 seviyeleri •!
• 25 tamamen kontrol inşaat araçları – teleskopik vinç, ekskavatör, buldozer, traktör, römork kamyon kule vinç damperli römork kamyon, helikopter, yükleyici ve hatta daha fazlası!
• inşa köprüler ve binalar
• Gerçekçi inşaat sesleri
• gerçekçi fizik

34 kez indirildi